SWR BV | Over ons

Opgericht in 2009, maar met ruim 20 jaar ervaring, durven wij te stellen dat wij een begrip zijn in de wereld van de (winkel)bouw. Flexibiliteit, snelheid en betrouwbaarheid hebben wij hoog in het vaandel staan. Daarom werken wij met een vaste ploeg van eigen medewerkers, ons dreamteam.

De vestiging van ons bedrijf, centraal in het land, zorgt ervoor dat alle plaatsen in Nederland en België binnen afzienbare tijd te bereiken zijn. Ons dreamteam bestaat allereerst uit zeer ervaren binnen- en buitendienst monteurs, die dag en zelfs ’s nachts voor u klaar staan.

SWR draagt ook maatschappelijk een steentje
bij en steunt de volgende goede doelen

Onze medewerkers

   06-13121000
   wilfred@swr.nl
Wilfred Sparreboom
Algemeen Directeur
   06-15117020
   erik@swr.nl
Erik Peters
Calculator/werkvoorbereider
   06-53949486
   michel@swr.nl
Michel Ooms
Coördinator storingsdienst
   06-10104481
   benja@swr.nl
Benja Wakker
Receptioniste/telefoniste
   06-29025005
   bjorn@swr.nl
Bjorn Seegers
Bedrijfsleider/projectleider
   06-23223333
   casper@swr.nl
Casper Nijland
Projectleider
   06-11770200
   mariska@swr.nl
Mariska Sparreboom
Financieel Directeur

SWR maakt gebruik van Cookies

Wij hebben de cookies van Google Analytics volledig geanonimiseerd en daarom mogen wij die plaatsen zonder toestemming.

OK